- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 1 BAL x 1 rola
Eko – Tork papierová utierka Plus – W1
Na sklade
67,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka
Na sklade
48,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
44,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Roll
Na sklade
152,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 428 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1, 255m
Na sklade
58,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork jemná čistiaca utierka
Na sklade
56,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |



