- 23Doplnkový tovar pre gastro
- 23Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 18 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 1 BAL x 1 ks
CELTEX zásobník penové mydlo, rôzne farby
Na sklade
30,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 115 nerez čistič a leštič, 5L
Na sklade
29,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 250 ručné umývanie riadu koncentrát, 5L
Na sklade
13,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 580 dezinfekcia a umývanie povrchov, 5L
Na sklade
23,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Destilovaná voda, 5L
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 185 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 290 mm |
Domestos Extended Power Pine, 5L
Na sklade
20,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pine scent |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 142 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 259 mm |
ECOLAB Toprinse (Somat Spezial) – oplachový prostriedok do umývačky riadu, 10L
Na sklade
107,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Hypofoam chlórový prostriedok na podlahy, 23kg
Na sklade
130,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 395 mm |
ISOLDA NEUTRAL tekuté mydlo bez parfumácie a farbív, 5L
Na sklade
9,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
ISOLDA Violet Energy penové mydlo, 5L
Na sklade
9,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | transparentná žltá |
KRYSTAL dezinfekcia podláh, 5L
Na sklade
25,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
KRYSTAL Univerzálna dezinfekcia, 5L
Na sklade
17,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Netkaná textília Craft Puromore Blue
Na sklade
29,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | tyrkysová |
PEVASTAR dávkovač čist. pasty SOFT, 1L a 2L
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | biela |
Tork Long-Lasting čistiaca utierka – Rola
Na sklade
68,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 264 mm |
| Výška | 338 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyslelná čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
61,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |
Vedro k vozíku, modré, 17L
Na sklade
10,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 17 liters |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | červená |



