- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 10 výsledkov
Kategórie produktov
žltá
CHIC J-CLOTH PLUS UTIERKA 10x50ks
Na sklade
165,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | žltá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | žltá |
Eko – Tork Basic utierka
Na sklade
42,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 11 rolí |
| Farba | žltá |
Slamky papierové JUMBO, žltá, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | žltá |
Tork farebný program, žltá
Na sklade
97,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
35,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini jemné tekuté mydlom, 525ml
Na sklade
42,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | žltá |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, žlté, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, LDPE, žlté, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | žltá |



