- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
PROFF prací gel na pranie SPORT 3L - 42 PD
3,15 € s DPH
sivý
Mini Jumbo 19 toaletný papier, 120m
Na sklade
4,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 265m
Na sklade
10,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | sivý |
Tork priemyslelná čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
61,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |



