- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
natur/prírodná
Príbor drevený hygienicky balený 2, 16,5cm
Na sklade
6,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork natural kapsička na príbory s bielou servítkou
Na sklade
22,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Farba | natur/prírodná |



