- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
95 mm
FRE-PRO P+L Systems dávkovač vône, biely
Na sklade
46,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 235 mm |
| Farba | biela |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 300ml
Na sklade
3,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 400ml
Na sklade
4,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 130 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, bez otvoru
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, s otvorom
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |



