- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
450 mm
Alu fólia v boxe, 45cmx200m
Na sklade
34,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 11 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Alu fólia, 45cmx150m
Na sklade
36,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Podnos z penového XPS, 45×30,5cm
Na sklade
8,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Farba | biela |
Potravinová fólia, 45cmx240m
Na sklade
6,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 18L, 18 mikrónov
Na sklade
0,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolí x 50 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 18L, 8 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 18 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 24 RL á 50 PC (bags) |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |



