- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
160 mm
Cukrárenské vrecká, 16x33cm
Na sklade
12,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | modrá |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
4,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 250ks
Na sklade
13,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko na Hamburger, 16x16cm
Na sklade
6,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
Papierové vrecko na Hamburger, biele, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko na Hamburger, hnedé, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Skladaná
Na sklade
26,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 75 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 105 mm |
| Farba | tyrkysová |



