- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 433–456 z 725 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Profi Mop DUO bavlna CLASSIC kapsový/flipprový, 40cm
Na sklade
2,84 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie | 60 |
Profi Mop DUO bavlna CLASSIC kapsový/flipprový, 50cm
Na sklade
3,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Balenie | 60 |
PRONTO Duster prachovka 1rukoväť + 2násady set
Na sklade
3,94 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
PRONTO Duster prachovka náhradné náplne 5ks
Na sklade
4,26 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
REZI Sada náhradných mopov MICRO na Mop set REZI – 2ks
Na sklade
3,78 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Rukavice biele latexové jednorazové, nepúdrované
Na sklade
6,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice jednorázové mikroténové L, 100ks
Na sklade
0,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |



