- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 265–288 z 725 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Metla priemyselná drevená s kovaním bez násady 80 cm
Na sklade
4,90 € s DPH
| Hmotnosť | 0,96 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Metla priemyselná drevená s plastovým úchytom bez násady 40cm
Na sklade
2,82 € s DPH
| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Metla priemyselná drevená s plastovým úchytom s vnútorným závitom bez násady 60cm
Na sklade
3,84 € s DPH
| Hmotnosť | 0,67 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Metla záhradná Extra+tyč
Na sklade
3,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | mix farieb |
Mop – náhrada na mop SUPER – modrobiely
Na sklade
1,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Mop bavlna CLASSIC DUO flipper/kapsa 40cm s farebným značením
Na sklade
3,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,17 kg |
|---|---|
| Balenie | 50 |



