- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 82 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Mopy
Mop FIX 40 cm – Micro soft biely
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Mop kapsový Master, 40cm
Na sklade
6,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
Mop kapsový Micro biely, 40cm
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Mop micro PROFI DUO 40 cm s farebným značením
Na sklade
2,23 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 70 |
Mop micro PROFI DUO 50 cm s farebným značením
Na sklade
2,44 € s DPH
| Hmotnosť | 0,13 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 70 |
Mop micro PROFI PREMIUM BLUE kapsový 40cm s farebným značením
Na sklade
2,29 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 70 |
MOP univerzál – -FIX+KAPS- 40 cm-bavlna
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 40 mm |
MOP univerzál – -FIX+KAPS- 50 cm-bavlna
Na sklade
4,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 50 mm |



