- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 20 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Kuchynské a univerzálne utierky
Eco medená utierka Premium 15 x 15 cm – 1 ks
Na sklade
1,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1200 |
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna petrolejová – 10 ks
Na sklade
13,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna šedá – 10 ks
Na sklade
13,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená červená 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená modrá 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená zelená 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená žltá 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Utierka univerzálna, mix farieb, 38x30cm
Na sklade
0,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 700 ks |
Wischtuch utierky v rolke
Na sklade
2,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 24 rolí |



