- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 15 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Latexové rukavice
Latexové rukavice easyCARE nepudrované L 100ks
Na sklade
6,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice easyCARE nepudrované M 100ks
Na sklade
6,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice easyCARE nepudrované S 100ks
Na sklade
6,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,52 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice jednorázové REFLEXX R98 HR modré L
Na sklade
13,71 € s DPH
| Hmotnosť | 1,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice jednorázové REFLEXX R98 HR modré M
Na sklade
13,71 € s DPH
| Hmotnosť | 1,02 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice jednorázové REFLEXX R98 HR modré S
Na sklade
13,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,94 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice jednorázové REFLEXX R98 HR modré XL
Na sklade
13,71 € s DPH
| Hmotnosť | 1,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice jednorázové REFLEXX R98 HR modré XXL
Na sklade
13,71 € s DPH
| Hmotnosť | 1,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované L 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,62 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované M 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,55 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované S 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,50 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované XL 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované XS 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,47 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Rukavice biele latexové jednorazové, nepúdrované
Na sklade
6,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |



