- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 86 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Nedávno zobrazené produkty
-
Mikroténová taška na rolke transparentná 5kg/200ks
1,38 € s DPH
Pracie prostriedky
Luxon kryštálová sóda, 1kg
Na sklade
2,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 13 ks x 1 kg |
Omo Professional Automat Color Prášok na pranie 5,4 kg
Na sklade
18,24 € s DPH
| Hmotnosť | 5,76 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Omo Professional Automat White prací prášok, 5,4kg
Na sklade
16,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PC á 5,4 kg |
Omo Professional Automat White Prášok na pranie 5,4 kg
Na sklade
18,24 € s DPH
| Hmotnosť | 5,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
OXO gelové kapsule na pranie na farebnú bielizeň 20ks
Na sklade
6,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,53 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD CLASSIC 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD FRESH 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD SENSUAL 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD SPRING 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfumovaná destilovaná voda do žehličky LA SALUD 1L
Na sklade
1,65 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Prací prášok Bonux Ice fresh White 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 6 kg |
| Farba | biela |



