- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 154 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierové utierky
CELTEX E-Tissue papierová rolka, 153m
Na sklade
24,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
CELTEX Utierka Master autocut, 285m
Na sklade
49,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Farba | biela |
Craft Long AutoCut rola, 300m
Na sklade
46,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Eko – SATINO utierka na ruky Autocut, 220m
Na sklade
74,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 138m
Na sklade
27,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 300m
Na sklade
33,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Satino priemyselná rolka, 175m
Na sklade
22,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino priemyselná rolka, 350m
Na sklade
32,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 365 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino utierky na ruky „Interfold“
Na sklade
32,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 120 ks |
| Dľžka | 206 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Matic® modré papierové utierky v kotúči, 150m
Na sklade
75,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 388 mm |
| Šírka | 588 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Matic® papierové utierky natural, 150m
Na sklade
64,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Farba | Natural/Light Brown |
Eko – Tork Matic® papierové utierky v kotúči, 280m
Na sklade
89,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 280 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová rola W6, biela, 250m
Na sklade
57,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová rola W6, modrá, 250m
Na sklade
61,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1 a W2, 255m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová utierka Plus-QuickDry, 125m
Na sklade
62,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 19,5 cm
Na sklade
82,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 24,7 cm
Na sklade
94,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky
Na sklade
80,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 410 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky
Na sklade
70,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 270 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka, 340m
Na sklade
39,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
66,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
54,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka – mini, 120m
Na sklade
55,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 520 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |



