- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1321–1344 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené M
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené S
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené XL
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,77 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré L 300ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré XL 250ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré XXL 250ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové SSGLOVE mix farieb L 40ks
Na sklade
2,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Nitrilové rukavice jednorázové SSGLOVE mix farieb S 40ks
Na sklade
2,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,17 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Obrus Premium, rolovaný, biely
Na sklade
27,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | bei 1,20 m perforiert |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 1200 mm |
| Farba | biela |
Odmasťovač za studena WellDone
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 15 ks x 750 ml |
Odmasťovač za studena WellDone, 5L
Na sklade
18,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |



