- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1249–1272 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Návlek rozmývača na okná, 35cm
Na sklade
6,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 350 mm |
Návlek rozmývača na okná, 45cm
Na sklade
7,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 450 mm |
Nitrilové ochranné rukavice čierne GRIPZZLY L – 50ks
Na sklade
6,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 50 |
Nitrilové ochranné rukavice čierne GRIPZZLY M – 50ks
Na sklade
6,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,47 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice čierne GRIPZZLY XL – 50ks
Na sklade
6,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,54 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice čierne Mercator gogrip PRO – L 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice čierne Mercator gogrip PRO – M 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,37 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice čierne Mercator gogrip PRO – XL 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,43 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice čierne Mercator gogrip PRO – XXL 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice modré Mercator gogrip PRO – L 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice modré Mercator gogrip PRO – M 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,37 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Nitrilové ochranné rukavice modré Mercator gogrip PRO – XL 50ks
Na sklade
7,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,43 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |



