- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 673–696 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm zelená
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 140 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm modrá
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 140 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm oranžová 180g/m2
Na sklade
0,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 130 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm žltá
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 140 |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |
Handra netkaná RENÁTA 70 x 60 cm, biela
Na sklade
0,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Handra tkaná MILADA 60 x 100 cm
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 1000 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 80 cm
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
Handra z mikrovlákna podlahová KARO červená 1ks, 60 x 70 cm
Na sklade
1,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Handra z mikrovlákna podlahová KARO modrá 1ks, 60 x 70 cm
Na sklade
1,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
HDPE – Mikroténové dámske hygienické sáčky, 80+60x250mm/0,015mm, biele, box 30 ks
Na sklade
0,44 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie | 50 |
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad šedé, 18 litrov, 50 ks
Na sklade
0,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
HDPE – Mikroténové vrecia ULITH na odpad transparentné 30 litrov, 50 ks
Na sklade
0,85 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
HDPE – Mikroténové vrecia ULITH na odpad transparentné, 60 litrov, 50 ks
Na sklade
1,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
HDPE Mikroténové rukavice jednorázové 100ks
Na sklade
0,28 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 100 |
HDPE mikroténové sáčky pevné 200x300mm/12 mic – 50ks
Na sklade
0,53 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 100 |
HDPE mikroténové sáčky pevné 250x350mm/12 mic – 50ks
Na sklade
0,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 100 |
HDPE mikroténové sáčky pevné 300x400mm/12 mic – 50ks
Na sklade
0,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 60 |



