- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 649–672 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
GREEN SHIELD drevo/laminát 4v1 čistiace vlhčené utierky 50ks
Na sklade
1,91 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 32 |
Green shield Floor 4 in 1 Anti-bacterial vlhčené čistiace obrúsky – 24 ks
Na sklade
1,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,42 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
GREEN SHIELD Glass & Window 4v1 čistiace utierky na sklo a okná 70ks
Na sklade
2,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Green Shield Vlhčené utierky na nerezové povrchy 70ks
Na sklade
2,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
GrilPur, 400ml
Na sklade
3,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 400 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks x 0,4 l |
Handra Bodentuch, rôzne farby, 70x60cm
Na sklade
0,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | ružová |
Handra na podlahu – MIKRO, 60x50cm
Na sklade
1,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH 60 x 50 cm, oranžová
Na sklade
0,44 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 170 |



