- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 529–552 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
FRE-PRO Wave 3D – vonné sitko do pisoára Honeysuckle 1 ks
Na sklade
3,69 € s DPH| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 100 |
FRE-PRO Wave 3D – vonné sitko do pisoára Kiwi Grapefruit 1 ks
Na sklade
3,69 € s DPH| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 100 |
FRE-PRO Wave 3D – vonné sitko do pisoára Mango 1 ks
Na sklade
3,69 € s DPH| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 100 |
FRE-PRO Wave 3D – vonné sitko do pisoára Spiced Apple 1 ks
Na sklade
3,69 € s DPH| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 100 |
Fresh Detox čistiace antibakteriálne vlhčené obrúsky 80 ks Lemon
Na sklade
1,69 € s DPH| Hmotnosť | 0,38 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
Fresh Juice krémový sprchový gél PASSION FRUIT & MAGNOLIA 400ml
Na sklade
1,96 € s DPH| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Fresh Juice tekuté mydlo GREEN TANGERINE & PALMAROSA 460ml
Na sklade
1,21 € s DPH| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Freshmarker detské vlhčené utierky s klipom, 72ks
Na sklade
1,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 72 ks |
GA Edelstahlpfleger – čistič a leštič ušľachtilej ocele, 300ml
Na sklade
18,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,3 l |
GAIL antibakteriálne mydlo, 5L
Na sklade
5,89 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Garden Collection Ice Fresh osviežovač vzduchu 300ml
Na sklade
1,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Garden Collection Musk osviežovač vzduchu 300ml
Na sklade
1,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Garden Collection Tutti Frutti osviežovač vzduchu 300ml
Na sklade
1,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
GO! AIR FRESHENER ROSE a MAGNOLIA osviežovač vzduchu 1l s rozprašovačom
Na sklade
3,25 € s DPH| Hmotnosť | 1,07 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |



