- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 265–288 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Domestos Extended Power Pine, 5L
Na sklade
20,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pine scent |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 142 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 259 mm |
Domestos Extended Power Pine, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 PC à 750 ml |
| Farba | zelená |
Domestos Pro Formula Pine Fresh – Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prípravok 5L
Na sklade
10,48 € s DPH
| Hmotnosť | 5,64 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 128 |
Domestos WC biely, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Dr. Santé Aloe Vera kondicionér na vlasy s výťažkami aloe vera 200ml
Na sklade
2,13 € s DPH
| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Aloe Vera maska na vlasy s výťažkami aloe vera 300ml
Na sklade
2,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Aloe Vera šampón na vlasy s výťažkami aloe vera 1l
Na sklade
5,74 € s DPH
| Hmotnosť | 1,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Aloe Vera sprej na vlasy s výťažkami aloe vera – Ľahké rozčesávanie 150ml
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Aloe Vera sprej na vlasy s výťažkami aloe vera – Proti vypadávaniu vlasov 150ml
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Aloe Vera tekutý hodváb na vlasy s výťažkami aloe vera 30ml
Na sklade
4,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Anti Hair Loss maska na vlasy 300ml – stimulácia rastu vlasov
Na sklade
2,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Anti Hair Loss olej na vlasy 100ml – stimulácia rastu vlasov
Na sklade
4,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,13 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Anti Hair Loss šampón na vlasy 1l – stimulácia rastu vlasov
Na sklade
5,74 € s DPH
| Hmotnosť | 1,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Anti Hair Loss šampón na vlasy 250ml – stimulácia rastu vlasov
Na sklade
2,13 € s DPH
| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Argan Hair maska na vlasy s výťažkom argánového oleja 1l
Na sklade
5,90 € s DPH
| Hmotnosť | 1,07 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Argan Hair šampón na vlasy s výťažkom argánového oleja 1l
Na sklade
5,74 € s DPH
| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Argan Hair sprej na vlasy s výťažkom argánového oleja 150ml
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



