- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 145–168 z 704 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
DURABLE Čistič štítkov, 200ml
Na sklade
7,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
ECOLAB Pro Shine Special, 500ml
Na sklade
11,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 12 kg
Na sklade
123,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 12 kg |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 25 kg
Na sklade
228,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 25 kg |
ECOLAB Toprinse (Somat Spezial) – oplachový prostriedok do umývačky riadu, 10L
Na sklade
107,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Eko – KRYSTAL Čistič a leštič na lesklé povrchy ECO, 750ml
Na sklade
2,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
Eko – KRYSTAL na kúpeľne ECO, 750ml
Na sklade
2,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Eko – KRYSTAL na riad ECO, 750ml
Na sklade
2,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Eko – KRYSTAL WC čistič ECO zelený, 750ml
Na sklade
1,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
Finish leštidlo do umývačky riadu, 400ml
Na sklade
4,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 400 ml |
| Info o balení | 1 ks = 400 ml |
Finish Quantum All In One kapsule do umývačky riadu 100 ks
Na sklade
16,09 € s DPH| Hmotnosť | 1,17 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Finish Quantum All In One Lemon kapsule do umývačky riadu 120 ks
Na sklade
17,63 € s DPH| Hmotnosť | 1,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |



