- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 193–208 z 208 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kuchyne
Suma Grill D9, 5L
Na sklade
47,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Suma Nova L6 prostriedok na strojové umývanie riadu, 20 L
Na sklade
159,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Sume Rinse A5 oplachový prostriedok, 5 L
Na sklade
31,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 5,3 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |
Tablety do konvektomatu Rational – čistiace, 100ks
Na sklade
150,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 ks |
Utierka špongiová
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 350 BAL x 3 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka špongiová
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 110 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |



