- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Plastové tašky
HDPE tašky, 10kg, 300+140x500mm
Na sklade
1,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | mix farieb |
Igelitové tašky s uchom, 30mi, 30x18x48cm
Na sklade
7,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 480 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované biele, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 10kg, 300x180x550mm
Na sklade
2,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 10 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
Mikroténové tašky v rolke, 5kg, 220x310mm
Na sklade
1,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 200 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Farba | transparentná |



