- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 19 výsledkov
Ekologické misky a vaničky
Dressingová miska ecoecho (rPet), 60ml
Na sklade
3,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 215 mm |
| Rozmer šírka | 155 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na polievku kraft, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 148 mm |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 183 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 300ml
Na sklade
3,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 45 mm |
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 500ml
Na sklade
4,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 55 mm |
Miska z cukrovej trstiny, 1200ml
Na sklade
51,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 160 ks |
Miska z cukrovej trstiny, 600ml
Na sklade
88,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 175 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
9,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Polievkový hnedý kraft, 400ml
Na sklade
4,31 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Viečko pre: Miska okrúhla na polievku 400/550/950ml
Na sklade
11,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Viečko pre: Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
11,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |



