- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
LDPE vrecia zelené 500x600/0,080mm 35L 15ks
1,48 € s DPH
246 mm
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |



