- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
370 mm
CELTEX UBI Maior zásobník na skladané utierky, nerez
Na sklade
89,03 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX UBI Maior zásobnik na toaletný papier Jumbo, nerez
Na sklade
94,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | lockable |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
Krabica s vekom na zákusky, 57x37x9cm
Na sklade
1,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | Set |
| Dľžka | 570 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 90 mm |
| Farba | hnedá |



