- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
pH-neutral
Tork jemné penové mydlo, 1L
Na sklade
81,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini jemné tekuté mydlom, 525ml
Na sklade
42,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | žltá |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork tekuté mydlo na ruky, 1L
Na sklade
56,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 1 l |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | priehľadná |



