- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
pH-neutral, 475 ml = 475 doses
Tork mini extra jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
35,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
37,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |



