- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
embossed, Centerfeed rolls
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka – mini, 120m
Na sklade
55,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 520 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka, 300m
Na sklade
52,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 585 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |



