- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
Toaletný papier Big Saver Maxi 68 m 2vrst. (1ks)
0,64 € s DPH
60 ml
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 60ml
Na sklade
4,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | transparentná |



