- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 68 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
PROFF prací gel na pranie Black 3L - 60 PD
3,52 € s DPH
5 liter
CLEAMEN Perfume Zone Norte Air 101/201, 5 L
Na sklade
35,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Zephyr Air 102/202, 5 L
Na sklade
35,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
Destilovaná voda, 5L
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 185 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 290 mm |
Diversy Actival, 5L
Na sklade
26,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Fixinela vodný kameň, 5L
Na sklade
15,98 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
GAIL antibakteriálne mydlo, 5L
Na sklade
5,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Červený pomaranč, sprchový gél, 5L
Na sklade
8,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Mydlo tekuté antibakteriálne, 5L
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOLDA penové mydlo s antibakteriálnou prísadou, 5L
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOLDA Violet Energy penové mydlo, 5L
Na sklade
9,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | transparentná žltá |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 5L
Na sklade
10,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Višňa, sprchový gél, 5L
Na sklade
9,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Jar Profi, 5L
Na sklade
15,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
KRYSTAL dezinfekcia podláh, 5L
Na sklade
25,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
KRYSTAL mydlový čistič, 5L
Na sklade
9,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na kuchyne, 5L
Na sklade
11,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
KRYSTAL na kúpeľne, 5L
Na sklade
12,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na okná, 5L
Na sklade
9,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na riad Lemongrass, 5L
Na sklade
11,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL Pine Sanan, 5L
Na sklade
9,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL podlahy ALFAalkohol, 5L
Na sklade
8,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 2 pieces. |
KRYSTAL Sanan Klasik, 5L
Na sklade
6,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL Sanan proti plesniam, 5L
Na sklade
8,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL strojné umývanie riadu, 5L
Na sklade
17,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |



