- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
1 KTN = 15 BAL x 250 ks
Eko – Tork Singlefold extra jemné papierové utierky 2vrst.
Na sklade
48,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold jemné papierové utierky
Na sklade
57,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |



