- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–37 z 37 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 12 ks
Savo kuchyňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SAVO WC čistič, 700ml
Na sklade
2,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Špongia VILEDA Miraclean biela
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Toaletný papier SO MINI, 111m
Na sklade
23,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Farba | biela |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75ml
Na sklade
9,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | tropical fruit, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
VAKAVO na kúpeľne, 750ml
Na sklade
2,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Osviežovač vzduchu tropical, 750ml
Na sklade
4,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Povrchy, 750ml
Na sklade
1,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



