- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–44 z 44 výsledkov
Kategórie produktov
hnedá
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 26x17x25cm
Na sklade
6,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x16x39cm
Na sklade
12,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x21x33cm
Na sklade
8,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové desiatové vrecko, hnedé, 14+7x29cm
Na sklade
3,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 10x16cm
Na sklade
Papierové tácky hranaté, hnedé, 13x20cm
Na sklade
Papierové tácky hranaté, hnedé, 17x23cm
Na sklade
Papierové vrecko na Hamburger, hnedé, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
9,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Polievkový hnedý kraft, 400ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+lyžica+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príborová sada WPC 2, 18,5cm
Na sklade
43,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 PAK |
| Farba | hnedá |
Prírez papierový – Noviny, 33x40cm
Na sklade
30,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 PAK á 500 pc |
| Farba | hnedá |
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Vidlička na hranolky, WPC, 8cm, 1000ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 1000 ks | |
| Rozmer dĺžka | 80 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Viečko pre: Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
11,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Zmeták hnedý TOP s tyčou
Na sklade
3,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | hnedá |



