- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–95 z 95 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Baltic Amber 1L
1,80 € s DPH
-
SIDOLUX UNIVERSAL Flax Blossom 1L
1,80 € s DPH
6
Štartovacia súprava mopu na suché a mokré čistenie WET&DRY
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Stretch fólia transparent predťažená 8mic/430mmx600m
Na sklade
10,64 € s DPH
| Hmotnosť | 2,51 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
The Doctor šampón s ichtyolom + proti nadmernej tvorbe mazu 946ml
Na sklade
3,67 € s DPH
| Hmotnosť | 1,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,79 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie ČIERNY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,74 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke VIALLI- MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
15,93 € s DPH
| Hmotnosť | 0,98 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke VIALLI- MAXI, vnútorné odvíjanie ČIERNY
Na sklade
17,97 € s DPH
| Hmotnosť | 0,98 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke VIALLI- MAXI, vnútorné odvíjanie STRIEBORNY
Na sklade
22,72 € s DPH
| Hmotnosť | 0,98 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník toal. papiera stredové odvíjanie biely SMART MIDI
Na sklade
18,28 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |



