- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 76 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
Kancelársky papier A4 80 g/m²
3,94 € s DPH
10
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – čierne M 100ks
Na sklade
5,56 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – čierne S 100ks
Na sklade
5,56 € s DPH
| Hmotnosť | 0,32 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – čierne XL 100ks
Na sklade
5,56 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – kobaltová L 100ks
Na sklade
5,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – kobaltová M 100ks
Na sklade
5,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – kobaltová S 100ks
Na sklade
5,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,32 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové easyCARE FLEX – kobaltová XL 100ks
Na sklade
5,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,42 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex classic – biele L 100ks
Na sklade
6,09 € s DPH
| Hmotnosť | 0,43 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex classic – biele M 100ks
Na sklade
6,09 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex classic – biele S 100ks
Na sklade
6,09 € s DPH
| Hmotnosť | 0,36 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex classic – biele XL 100ks
Na sklade
6,09 € s DPH
| Hmotnosť | 0,42 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex magenta M 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,42 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex magenta S 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX N350 modré XL
Na sklade
6,27 € s DPH
| Hmotnosť | 0,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX N350 modré XS
Na sklade
6,27 € s DPH
| Hmotnosť | 0,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené L
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené M
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené S
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené XL
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,77 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré L 300ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré XL 250ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré XXL 250ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Papierová kuchynská utierka Grite Blossom XL, 100% celulóza 2vrst. 1ks
Na sklade
2,83 € s DPH
| Hmotnosť | 0,66 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Papierové vreckovky 3vrst. GRITE Blossom 10 x 10ks
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |



