- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Stieracia a umývacia technika
LEWI stierka na okná, 35cm
Na sklade
15,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 bag = 1 pc |
| Dľžka | 350 mm |
Návlek rozmývača na okná, 35cm
Na sklade
6,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 350 mm |
Návlek rozmývača na okná, 45cm
Na sklade
7,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 450 mm |
Škrabka bezpečnostná s nožom, 4cm
Na sklade
4,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Stierka na okná LEWI profi, 45cm
Na sklade
16,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 10 ks |
| Šírka | 450 mm |
Stierka na okná so špongiou plastová 22 cm – mix farieb
Na sklade
2,66 € s DPH| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 50 |



