- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–120 z 741 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 80 cm
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
Handra z mikrovlákna podlahová ELITEX KARO mix farieb 1ks, 50 x 60 cm
Na sklade
0,97 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Handra z mikrovlákna podlahová KARO červená 1ks, 60 x 70 cm
Na sklade
1,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Handra z mikrovlákna podlahová KARO modrá 1ks, 60 x 70 cm
Na sklade
1,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
HDPE – Mikroténové vrecia ULITH na odpad transparentné, 60 litrov, 50 ks
Na sklade
1,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
HDPE vrecia čierne zaťahovacie 600×700/0,014mm 60L – 10ks
Na sklade
0,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
HDPE vrecia s uchom fialové 600×700/15 mic 60 L 15 ks
Na sklade
0,85 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 60 |



