- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 505–528 z 723 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Stierka podlahová 55 cm – kov
Na sklade
13,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Šírka | 550 mm |
Stierka podlahová 75 cm – kov
Na sklade
16,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Šírka | 750 mm |
Stierka podlahová plastová mix farieb – 55 cm
Na sklade
3,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,17 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 50 |
Stierka podlahová s kartáčom, drevená so závitom 40 cm
Na sklade
6,29 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Stierka špachtľa Strend Pro S1605, 30 mm, oceľ, drevená rúčka
Na sklade
0,69 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Stierka SUPER s mopom a s teleskopickou násadou
Na sklade
5,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
SÚPRAVA JOBBY Lopatka s vekom + metla
Na sklade
15,19 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
Švédska utierka ULTRA-PLUS, 40x40cm
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | modrá |
Tork odpadkový kôš, 50L
Na sklade
116,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 389 mm |
| Výška | 629 mm |
| Farba | čierna |
Tork odpadkový kôš, 5L
Na sklade
32,98 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Výška | 380 mm |
| Farba | biela |
Uprat. vozík SPRINTUS 3Plus 2x17L- B300
Na sklade
146,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Upratovací vozík 1x25L vedro, chrom. konštrukcia, žmýkací lis a vanička
Na sklade
95,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík 2 x 25l vedrá, chrom. konštrukcia, žmýkací lis, držiak na smeti
Na sklade
140,27 € s DPH
| Hmotnosť | 10,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 2 |
Upratovací vozík chrom. konštrukcia Kombi mini s príslušenstvom 1ks
Na sklade
218,26 € s DPH
| Hmotnosť | 10,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI červený 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |



