- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–68 z 68 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |
Špongia Maxi tvarovaná s drôtenkou
Na sklade
0,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia TIPTOP-malá s drôtenkou, 10ks
Na sklade
0,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 10ks |
Špongia tvarovaná s drôtenkou, 10ks
Na sklade
1,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 10 ks |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia VILEDA Miraclean biela
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Špongiová utierka 15,5 x 18 cm mix farieb bal.5ks
Na sklade
0,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Špongiová utierka Classic, 5ks
Na sklade
1,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 22 BAL x 5 ks |
Utierka špongiová
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 350 BAL x 3 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka špongiová
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 110 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |



