- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 16 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
JUMBO 19cm
Eko – Satino toaletný papier PureSoft 2-vrstový
Na sklade
27,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | beige |
Eko – Tork Mini Jumbo Neutral
Na sklade
29,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo toaletný papier Advanced
Na sklade
37,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 940 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
JUMBO 19 toaletný papier, 110m
Na sklade
15,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Mini Jumbo 19 toaletný papier, 120m
Na sklade
4,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 150m professional 12ks
Na sklade
19,75 € s DPH
| Hmotnosť | 4,91 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 200m centerfeed professional 12ks
Na sklade
38,70 € s DPH
| Hmotnosť | 9,71 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Toaletný papier Jumbo 190 – Cellart Craft Smart SYSTEM centrfeed 295+5 m 12 ks
Na sklade
33,90 € s DPH
| Hmotnosť | 7,95 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Toaletný papier JUMBO Ø 19cm – CELLART Craft Soft Flex, 207m (6ks)
Na sklade
21,53 € s DPH
| Hmotnosť | 5,51 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier JUMBO Ø19 cm, 135 m 2vrst.70%belosť (12ks)
Na sklade
13,92 € s DPH
| Hmotnosť | 5,11 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 CM, 100% cel., 2vrst., 110 M – 12 ks
Na sklade
12,73 € s DPH
| Hmotnosť | 3,69 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 cm, 2vrst., 120 m, 100 % celulóza – 12 ks
Na sklade
13,53 € s DPH
| Hmotnosť | 4,18 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 CM,2vrst., 100 M (12ks) TISSUE
Na sklade
11,76 € s DPH
| Hmotnosť | 3,70 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier, 120m
Na sklade
64,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |



