- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
JUMBO 18cm
Toaletný papier JUMBO 180 -GRITE 160m standart profi (12ks)
Na sklade
22,39 € s DPH
| Hmotnosť | 6,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO 180 SYSTEM centerfeed 180m 6ks
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 4,89 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 85 |
Toaletný papier CLIRO JUMBO Ø 18cm 130m 1vr.70% belosť recykel 12ks
Na sklade
10,39 € s DPH
| Hmotnosť | 4,60 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø 18cm 135m 2vr.75% belosť recykel 12ks
Na sklade
14,55 € s DPH
| Hmotnosť | 5,29 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø18 cm, 135 m 2vrst.65%belosť (12ks)
Na sklade
14,50 € s DPH
| Hmotnosť | 4,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |



