- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–120 z 154 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierové utierky
Tork papierová utierka pre W1 a W2, 460m
Na sklade
41,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 245 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold extra jemné papierové utierky
Na sklade
61,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold jemné papierové utierky, biele H3 – 3750 ks
Na sklade
46,53 € s DPH
| Hmotnosť | 8,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |
Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold
Na sklade
69,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 21 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® MULTIFOLD Premium jemná skladaná utierka na ruky H2 2-vr, celulóza biela 2100ks
Na sklade
63,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® papierové utierky Multifold
Na sklade
58,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 237 ks |
| Dľžka | 213 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | biela |
Univerzálna utierka LUCART ECO NATURAL 500 CF – 6 ks
Na sklade
26,43 € s DPH
| Hmotnosť | 6,27 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 40 |
Utierka CELLART Craft PlusMatic Soft Blue, 270m (6ks)
Na sklade
44,29 € s DPH
| Hmotnosť | 10,92 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Utierka CELLART PlusMatic Soft 280, 270m, Dutinka 3,8 cm (6ks)
Na sklade
47,50 € s DPH
| Hmotnosť | 11,80 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |
Utierka Industry dvojvrstvová, 244m
Na sklade
15,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |



