- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–96 z 154 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierové utierky
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Skladané utierky LUCART ECO NATURAL GASTRO "Think natural" – 6000ks
Na sklade
58,41 € s DPH
| Hmotnosť | 8,85 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Skladané utierky LUCART ECO NATURAL V fold – 3800 ks
Na sklade
32,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,65 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |
SmartLine Advanced, 110m
Na sklade
17,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine papierová rolka, 150m
Na sklade
27,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine utierky MIDI, 55m
Na sklade
17,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Smartline utierky V, biele, 3000ks
Na sklade
21,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 23 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
33,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork Heavy-Duty papierová utierka 340m W1 modrá
Na sklade
41,93 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1 a W2, 119m
Na sklade
41,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1, 255m
Na sklade
58,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
TORK M-roll Neutral, 275m
Na sklade
37,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Farba | biela |
Tork Matic® extra dlhé papierové utierky H1 – 1-vr, 280 m biela (6ks)
Na sklade
91,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® jemné papierové utierky na ruky H1 2-vr, 150 m biela (6ks)
Na sklade
58,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Multifold papierové utierky, 2400ks
Na sklade
50,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 322 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2700ks
Na sklade
102,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |



