- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
54,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka – mini, 120m
Na sklade
55,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 520 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka Plus, 67m
Na sklade
39,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 ks |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Výška | 0 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka, 300m
Na sklade
52,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 585 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork servítka – obed
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold extra jemné papierové utierky 2vrst.
Na sklade
48,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold jemné papierové utierky
Na sklade
57,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork viacúčelová papierová utierka-mini, 125m
Na sklade
64,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 11 rolí |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® extra jemné biele servítky do zásobníka, dekór
Na sklade
62,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® servítky do zásobníka
Na sklade
69,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® biele servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
86,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
72,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Wepa skladané utierky na ruky V fold
Na sklade
33,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 336 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Finito kuchynská utierka, 2ks
Na sklade
0,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 2 role |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Finito Maxi rola, 80m
Na sklade
2,19 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Fresh Detox čistiace antibakteriálne vlhčené obrúsky 80 ks Lemon
Na sklade
1,69 € s DPH
| Hmotnosť | 0,38 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
Freshmarker detské vlhčené utierky s klipom, 72ks
Na sklade
1,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 72 ks |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Hygienické vreckovky Tento Natural Softness
Na sklade
1,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 27 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
JUMBO 19 toaletný papier, 110m
Na sklade
15,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Jumbo 26 toaletný papier, 220m
Na sklade
14,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |



