- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 241–264 z 314 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
TORK M-roll Neutral, 275m
Na sklade
37,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Farba | biela |
Tork Matic® extra dlhé papierové utierky H1 – 1-vr, 280 m biela (6ks)
Na sklade
91,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® jemné papierové utierky na ruky H1 2-vr, 150 m biela (6ks)
Na sklade
58,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier, 120m
Na sklade
64,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2400ks
Na sklade
50,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 322 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2700ks
Na sklade
102,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork natural kapsička na príbory s bielou servítkou
Na sklade
22,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka pre W1 a W2, 460m
Na sklade
41,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 245 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |
Tork servítka-obed
Na sklade
4,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Tork Singlefold extra jemné papierové utierky
Na sklade
61,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold jemné papierové utierky, biele H3 – 3750 ks
Na sklade
46,53 € s DPH
| Hmotnosť | 8,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |
Tork SmartOne Mini toaletný papier T9 2vr. 620útr. (12ks)
Na sklade
47,49 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® toaletný papier T8 2vr. 1150útr. (6ks)
Na sklade
37,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork Toaletný papier Mini Jumbo T2 2vr. 850útr. (12ks)
Na sklade
32,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold
Na sklade
69,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 21 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® MULTIFOLD Premium jemná skladaná utierka na ruky H2 2-vr, celulóza biela 2100ks
Na sklade
63,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® papierové utierky Multifold
Na sklade
58,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 237 ks |
| Dľžka | 213 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Fit®
Na sklade
84,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL á 720 KS |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |



