- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2233–2256 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Utierka z mikrovlákna SUPER PLUSCH šedá – 38×38 cm
Na sklade
0,95 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Utierka z mikrovlákna Wave Lasercut červená 32x32cm 1ks
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 200 |
Utierka z mikrovlákna Wave Lasercut modrá 32x32cm 1ks
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 200 |
Utierka z mikrovlákna Wave Lasercut zelená 32x32cm 1ks
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 200 |
Utierka z mikrovlákna Wave Lasercut žltá 32x32cm 1ks
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 200 |
Utierky trhacie ECONOMY ROLL z mikrovlákna v rolke 40 ks 30×30 červená
Na sklade
8,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Utierky trhacie ECONOMY ROLL z mikrovlákna v rolke 40 ks 30×30 modrá
Na sklade
8,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Utierky trhacie ECONOMY ROLL z mikrovlákna v rolke 40 ks 30×30 zelená
Na sklade
8,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Utierky trhacie ECONOMY ROLL z mikrovlákna v rolke 40 ks 30×30 žltá
Na sklade
8,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
VAKAVO Green umývacia pasta, 500g
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 12 ks |
VAKAVO Herbal tekuté mydlo, 5L
Na sklade
7,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
VAKAVO LOVE oceán tekuté mydlo, 5L
Na sklade
7,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 2 pieces. |
VAKAVO na kúpeľne, 750ml
Na sklade
2,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



