- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 937–960 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
LDPE vrecia čierne EXTRA PEVNÉ 550x1100mm/150mic 90L 25ks
Na sklade
9,11 € s DPH
| Hmotnosť | 2,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 25 |
LDPE vrecia čierne EXTRA PEVNÉ 700x1100mm/100mic 120l 10ks
Na sklade
2,84 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne EXTRA PEVNÉ 700x1100mm/160mic 120L 10ks
Na sklade
5,20 € s DPH
| Hmotnosť | 1,92 kg |
|---|---|
| Balenie | 5 |
LDPE vrecia čierne hrubé 240L 1000×1200/0,070mm 10ks
Na sklade
2,84 € s DPH
| Hmotnosť | 1,15 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne hrubé 500×600/0,070mm 35L – 25ks
Na sklade
2,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia čierne hrubé 600×700/0,070mm 60L – 25 ks
Na sklade
2,96 € s DPH
| Hmotnosť | 1,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia čierne hrubšie 600x700mm/0,040mm 60L 25ks
Na sklade
1,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,54 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
LDPE vrecia čierne zaťahovacie 500×600/0,030mm 35L 20 ks
Na sklade
1,07 € s DPH
| Hmotnosť | 0,31 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
LDPE vrecia modré 600x700mm/40my 60L – 25 ks
Na sklade
1,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |



