- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 913–936 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované XL 100ks
Na sklade
6,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Latexové rukavice MERCATOR COMFORT nepúdrované XS 100ks
Na sklade
6,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,47 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia biele 600x700mm/40my 60L – 25 ks
Na sklade
1,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,60 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia červené 700×1100/100 my 120L – 10ks
Na sklade
8,40 € s DPH
| Hmotnosť | 1,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
LDPE vrecia červené hrubé 250L 1000×1250/0,080mm 10ks
Na sklade
4,67 € s DPH
| Hmotnosť | 1,64 kg |
|---|---|
| Balenie | 3 |
LDPE vrecia čierne 500×600/0,030mm 35L 15ks
Na sklade
0,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,24 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
LDPE vrecia čierne 500×600/0,060mm 35L 15ks
Na sklade
1,07 € s DPH
| Hmotnosť | 0,43 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
LDPE vrecia čierne 700x1100mm/0,060mm TYP 70 120L 25ks
Na sklade
4,27 € s DPH
| Hmotnosť | 1,62 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne 700x1100mm/0,070mm TYP 80 120L 10 ks
Na sklade
1,87 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne 700x1100mm/0,080mm TYP 90 120L 10 ks
Na sklade
2,34 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |



